DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

OFERTY PRACY

Dołącz do nas, jeśli chcesz pracować z ludźmi, których pasją jest opieką nad innymi, wśród profesjonalnego zespołu doświadczonych praktyków, w prawdziwie rodzinnym Domu z tradycjami.

Aktualne oferty:

Jeśli posiadasz:

  • dyplom ukończenia szkoły – kierunek pielęgniarstwo lub ratownictwo medyczne,
  • masz doświadczenie zawodowe w opiece nad osobami starszymi lub przewlekle somatycznie chorymi,
  • cechuje Cię wysokie poczucie odpowiedzialności, empatia, cierpliwość i punktualność,
  • posiadasz umiejętność organizowania pracy podległego na zmianie personelu,
  • jesteś gotowa/wy do pracy w systemie zmianowym (07.00-19.00, 19.00 – 07.00) w ruchu ciągłym, zgodnie z grafikiem.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • rozwój zawodowy, wsparcie merytoryczne, szkolenia

Dołącz do nas! Wyślij już dziś swoją aplikację na adres: kontakt@dpsswsalezego.pl. Czeka na Ciebie praca, dająca wiele satysfakcji z niesienia pomocy osobom starszym i chorym, wspierania ich w codziennych czynnościach i pokonywania wspólnie z nimi przeciwieństw i barier.

  • dyplom w zawodzie opiekun w Domu Pomocy Społecznej, wykształcenie m.in. średnie lub ukończony kurs opiekuna osób starszych i doświadczenie zawodowe w pracy z osobami starszymi lub przewlekle somatycznie chorymi,
  • umiejętności organizacyjne i pracy w zespole,
  • książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Oferujemy:

  • miłą atmosferę i wsparcie zespołu, wsparcie merytoryczne

Jeśli spełniasz powyższe warunki i chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami! Wyślij swoje CV na adres kontakt@dpsswsalezego.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy. Czeka na Ciebie pełna wyzwań, dająca wiele radości i satysfakcji praca, w której będziesz mieć możliwość dzielenia się z innymi swoim zaangażowaniem i ciepłem.

Zakres obowiązków:

  • czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze względem Mieszkańców,
  • utrzymanie czystości,
  • czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznych.

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami  starszymi, niepełnosprawnymi,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur,
  • dokładność, dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, na umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • pracę w systemie trzyzmianowym (6.00-14.00, 14.00-21.00, 21.00-06.00),
  • przyjazną, domową atmosferę,
  • możliwość zatrudnienia i rozpoczęcia pracy od zaraz.

Jeśli spełniasz powyższe warunki i chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami! Wyślij swoje CV na adres kontakt@dpsswsalezego.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.