W piątek 23 października, zakończyliśmy, zainicjowaną przez Fundację City Handlowy im. Leopolda Kronenberga, akcję „Zostań wnuczkiem choć na chwilę (a może i dłużej) i spraw Seniorowi radość”.

Ograniczenia wynikające z konieczności zachowania izolacji, spowodowały, że przygotowane przez pracowników Pride Network, Women’s Network, Familes Matter Network, Disability Network, Multicultural Network oraz Poland Green Team we współpracy z Fundacją Citi Handlowy paczki, zostały przekazane mieszkańcom przez pracowników Domu.

Reakcje seniorów były fantastyczne. Podarunki przewyższyły oczekiwania i sprawiły podopiecznym mnóstwo przyjemności. Ważnym dodatkiem były osobiste listy dołączone do prezentów. Teraz w wielu pokojach naszego Domu powstają listy pełne wdzięczności i podziękowań. Powracają ciepłe uczucia, wspomnienia z czasów kiedy takie chwile w życiu powtarzały się częściej. My przyłączamy się skromnie do każdego pięknego zdania i z całego serca dziękujemy za przywołanie pozytywnych emocji.

Drodzy Darczyńcy, sprawiliście seniorom nie tylko moc radości, ale na dłuższy czas przywołaliście uśmiechy na twarzach naszych podopiecznych. To bezcenny dar.

Z całego serca DZIĘKUJEMY !